Strona główna Kultura Czekoladowo i magicznie w Trzemżalu

Czekoladowo i magicznie w Trzemżalu

2110
6

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Trzemżalu zorganizowały imprezę integracyjną dla mieszkańców. Najmłodsi mogli wziąć udział w warsztatach, na których produkowano czekoladę i mydło. Była okazja zapoznać się z prostymi procesami produkcji tych wyrobów.

Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nie obyło się bez ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Wieczorem dla młodzieży i starszych wystąpił iluzjonista. Imprezę zakończyło spotkanie towarzyskie przy kawie i cieście, przygotowanym przez gospodynie.

fot. KGW w Trzemżalu

6 KOMENTARZE

  1. Integracja dzisiaj jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek. Nie tylko w Trzemżalu, ale znacznie szerzej. Dziwię się że Anonim, który tak często zabiera głos na tym forum, a po sposobie wypowiedzi, uważa się za kogoś wyjątkowo zorientowanego niemal w każdym temacie tu poruszanym, tego nie rozumie i jeszcze drwi.

  2. Było bardzo sympatycznie kto nie był niech żałuje a te swoje mądrości niech anonim zachowa dla siebie uważam że reprezentuje niski poziom kultury BRAWO DLA PAŃ Z KGW wreszcie coś nowego pozdrawiam

  3. Anonimów jest więcej ja też tak się podpisuję a niektórzy z was myślą inaczej.A le też tak powiem Integracja w Trzemżalu .Wyjdzie ze świetlicy a już dupę obrabia sąsiadce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here