Strona główna Różne Cytrynowo z nową świetlicą

Cytrynowo z nową świetlicą

7430
15

Od wczoraj wszystkie sołectwa w gminie Trzemeszno mają świetlice. Do tej pory tylko Cytrynowo nie posiadało miejsca, w którym można by przeprowadzić zebranie, zorganizować zabawę czy uroczystość rodzinną.

Wczoraj nastąpiło tam uroczyste otwarcie nowego obiektu.

Wybudowana za 430.000 złotych świetlica oprócz głównej sali posiada zaplecze kuchenne, gospodarcze oraz węzeł sanitarny. Usytuowana została w bezpośrednim sąsiedztwie wiejskiego boiska i placu zabaw.

Uroczystego przecięcia wstęgi – w obecności mieszkańców sołectwa – dokonali burmistrz Krzysztof Dereziński, przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka, sołtys Jerzy Kaptur oraz przewodniczący Gminnego Stowarzyszenia Sołtysów. Wiesław Pokorski.

Poświęcenia budynku dokonał ks. proboszcz Piotr Kotowski.

15 KOMENTARZE

    • tak jak każdy pracownik tak i ksiądz pracuje na korzyśc organizacji, sekty w której jest zatrudniony. Celem działalności gospodarczej jest przynoszenie zysku firmie a osiąga się to poprzez sprzedaż produktów i usług. Tak i ksiądz sprzedaje swoje. I każdy rozumny człowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę.

  1. Piec ludzi na krzyz we wioseczce a takie ogromne pieniadze wydane i tak duza swietlice chyba na wyjazdy sesyjne z Gminy pobudowane gospodarnosc super Burmistrzu zielonego pojecia a park jak g… zaczete i kicha chodniki zarastaja brud smrod w Trzemesznie i w okolicy za ta swietlice to by chodnik do Cytrynowa by zrobili lepszy pozytek by byl.

  2. Swietlice w kwesti Gminy a chodnik nie smiech na sali co jest lepsze do bezpieczenstwa chodnik czy swietlica do….to zrob chodnik ze swojej kasy ucieszymy sie nawet poswiecimy ze bedziemy bezpieczniej wracac do domu pozdr.

  3. Matko 😂 śmiać mi się chce jak czytam takie żałosne komentarze . Po pierwsze ksiądz sam się nigdzie nie prosił. Po drugie może i kwota duża, ale sala musi być zrobiona z wszystkimi wymogami także to wszystko kosztuje . Po trzecie ludziom się nigdy nie dogodzi 😉 pozdrawiam

  4. Prawie identyko jak u nas w Mijanowie,tylko nasza kosztowała połowę tyle i jeszcze było dofinansowanie z Unii, a ta w Cytrynowie pewnie z kolejnego kredytu bankowego ?Kto ma zdobywać środki ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj