Strona główna Różne Cykl treningów z „FAT-em”

Cykl treningów z „FAT-em”

2353
7

Fundacja Aktywne Trzemeszno wraz z Klubem Sportowym „Szosa Żnin” organizują cykl wspólnych, czterech treningów dla biegaczy, rowerzystów oraz zawodników nordic walking. Odbywają się one na terenie OW „Jutrzenka” w Gołąbkach, a pierwszy miał miejsce wczoraj (4 listopada).

Wczorajsza edycja przyciągnęła w sumie 75 osób. Uczestnicy biegów bieli do pokonania 10-kilometrową trasę, zawodnicy NW 5,5-kilometrową, natomiast rowerzyści zmagali się z dystansem 25 kilometrów. Wszystkie odcinki prowadziły po lasach trzech gmin.

Każdy trening obejmuje zabezpieczenie medyczne, „pakiet startowy” (woda, żel, baton), ciepły posiłek, ognisko, kawę i herbatę oraz losowanie nagród. Składka to tylko 25 złotych od osoby.

Kolejne spotkania odbędą się:

  • 2 grudnia 2023
  • 13 stycznia 2024
  • 3 lutego 2024

Start o 10:30 (rowerzyści) i o 11:00 (pozostali).

Zapisy telefonicznie pod numerem 504-228-524 lub mailowo: wasylgrabowski@gmail.com. Lista uczestników zamykana jest na dwa dni przed każdym treningiem.

Dodatkowe informacje można znaleźć na profilu FAT-u |LINK|.

Zdjęcia: FAT, Trzemeszno24.info

7 KOMENTARZE

  1. noooo pana Wasyla to pamietam jak żesmy grali w bilard, pan Meler , Lisek cala ekipa na piniadze sie gralo a teraz skrome 25 zl ehhh

  2. Cieszę się że mój kochany Donald będzie rządził Wreszcie jak już na dobre wprowadzi ideologie LGBT będę mógł wziąć ślub z moim chłopakiem Nie będę musiał się ukrywać że jestem gejem Nareszcie będę mógł się publicznie całować z moim chłopakiem na ulicy Dziękuję ci Donusiu mój kochany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj