Strona główna Na sygnale Ciężarówką uderzył w drzewo

Ciężarówką uderzył w drzewo

6087
12

Dzisiaj, krótko po godzinie 12, na ulicy Przemysłowej w Trzemesznie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

Samochód ciężarowy marki MAN z naczepą, na prostym odcinku drogi, uderzył w drzewo. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, doszło najprawdopodobniej do awarii pojazdu.

Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poinformowała nas, że kierujący był trzeźwy. Nie odniósł poważniejszych obrażeń, został przebadany na miejscu przez trzemeszeńskich ratowników medycznych.

W czasie trwania akcji służb, droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu, oprócz załogi karetki, pracowali strażacy z Trzemeszna i Gniezna oraz policjanci.

12 KOMENTARZE

    • Ta droga i ten chodnik powstała pewnie ze 100 lat temu żeby był dojazd do fabryki. Gdby nie to pewnie by jej nie było . Jeśli dla kogoś uciążliwym jest mieszkanie tam w trakcie sezonu może okresowo przenosić się w inne miejsce .

    • Kiedy projektowano drogę nie było tirów,być może chodnika też.Wszystko jest do zrobienia, potrzebne tylko decyzje. Z drzewami też należy coś zrobić,jeżeli ciężarówka uderzając potrafiła położyć tak grube drzewo to każdy silniejszy wiatr zrobi to samo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj