Strona główna Na sygnale Chodził po dachu dworca

Chodził po dachu dworca

9671
34

Do niecodziennej interwencji służb ratunkowych doszło wczoraj, 15 czerwca, około godziny 23. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że po dachu trzemeszeńskiego dworca PKP chodzi mężczyzna. Jego zamiary nie były znane.

Funkcjonariusze policji, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce, potwierdzili tę informację. Osoba nie chciała jednak zejść na dół, dlatego wezwano straż pożarną z Trzemeszna i Gniezna, w tym specjalistyczną autodrabinę.

Gdy strażacy pojawili się przed budynkiem, mężczyzna uciekł. Jego tożsamość nie jest znana. Mundurowi przeszukali dworzec, wraz z jego dachem, poddaszem i piwnicą, po czym wrócili do swoich baz.

34 KOMENTARZE

 1. Zjawa nieczysta Widmo starego Henryka co to niegdyś dworca pilnował

  – swoją droga naszym dzielnym policjantom to kazdy zwieje – polecam wolac policje jak straz z gniezna i okolic bo sami nie daja rady

 2. po prostu na miejsce zdarzenia zadysponowano zbyt mało jednostek straży pożarnej i dlatego pomimo usilnych starań delikwenta nie udało się zatrzymać. Mogłoby się to udać gdyby na miejsce przybył Gotowała w galowym mundurze obwieszony orderami.

  • Trzeba mieć gładką korę mózgową by mówić, że pis coś dał. Oni nie dają że swojej kieszeni, ignorancie. Pis ZABRAŁ pracującym i dał nierobom i takim jak ty, którzy nigdy nie słyszeli o antykoncepcji.

   • Wyborca platformerski się odezwał! Od razu widać tę kulturę wysoką i ten wysoki poziom inteligencji, nie wspominając znajomosci polityki i ekonomii!

 3. Pisowskie ścier×× do roboty?! Wy bierzecie, a uczciwi i pracujący, pracują na takich jak wy.. Okradacie ich. Powinno się was zamykać w zakładach pracy. Jesteście jak zwierzęta- krycie samcem za pieniądze.

 4. PiS zabrał… Kurde to niech dalej zabiera bo moja wypłata od 4 lat stale co roku wzrasta. Zarabiam więcej i wydaje więcej . No i nie pobieram 500+ . Wyłącz TVN i włącz myślenie

 5. Serio? Nawet tutaj ķłócić się o politykę? Śmieszni jesteście, zachowajcie poglądy dla siebie i idźcie na wybory. Głupim pier.. tylko cebulactwo tworzycie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj