Strona główna Na sygnale Chciał zatrzymać pociąg

Chciał zatrzymać pociąg

7786
18

Wczoraj, w godzinach wieczornych, dyżurny ruchu trzemeszeńskiej stacji PKP zauważył mężczyznę idącego torami w kierunku Gniezna.

Na zwróconą uwagę odpowiedział, ze zamierza zatrzymać pociąg pośpieszny. Nie reagował na wezwania do zejścia z torów. W tej sytuacji dyżurny wstrzymał ruch pociągów w obu kierunkach i powiadomił policję.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, funkcjonariusze zatrzymali desperata pomiędzy Trzemesznem i Rudkami. Wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Z uwagi na zachowania samobójcze mężczyzna został przetransportowany do szpitala.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

18 KOMENTARZE

  1. A jak ten dyżurny zwrócił mu uwagę? Przez megafony? Chyba nie bo wówczas nie usłyszałby odpowiedzi. Więc pewnie musiał opuścić stanowisko pracy.

  2. Ten anonim to naprawdę w każdych komentrzach przemądrzały zapewne nic w życiu się jemu nie udało i zazdrości weś się lecz naprawdę jest dużo wybitnych lekarzy może któryś pomoże tobie

  3. z wnuka jestem dumny nalezy mu sie pdwyzka. Zreszta pradziadek tez moze to potwierdzic i syn ciotecznej matki, stryjek i wujenka rowniez.

    za lazenie po torach mandat dowalic niech komornik mu siadzie na mieszkanie jak nie m akasy to sie nauczy. Dodatkowo obciazyc pacjenta kosztami PKP za wstrzymanie pociagu i opoznienie.

    Pewnie naogladal sie Tomka i Przyjaciol na MiniMini

  4. Nic takiego nie zrobiłem. Każdy dyżurny na moim miejscu zrobił by to samo. Dzięki za miłe słowa. Chciałbym aby takich sytuacji nie było! Pozdrawiam wszystkich. Z.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj