Strona główna Różne Budynek poczty odzyska blask

Budynek poczty odzyska blask

2802
13

Trwa remont budynku poczty. Wymienione będą okna, rynny i rury spustowe, naprawione schody i rampa rozładunkowa.

Dawny wygląd odzyska elewacja. Przewiduje się  wymianę uszkodzonych tynków i cegieł w cokole budynku, a także malowanie ścian zewnętrznych.

„W związku z tym, że obiekt jest ujęty w Gminnej Ewidencji Zabytków, dla wyżej wymienionych prac remontowych został sporządzony projekt budowlany, którego zakres uzyskał pozytywną opinię Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Poznaniu. Zachowane zostaną dotychczasowe detale architektoniczne” – poinformowało nas biuro prasowe Poczty Polskiej S.A.

13 KOMENTARZE

  1. ZOSTAW TĄ KOSTKE W SPOKOJU TO POWINNO BYĆ chlubą miasta i gminy nie trzeba nic robic tylko jechać bezpiecznie znaczy wolno gdyż ona była zrobiona dla pojazdów konnych 15 /GODZ NIE WZWYŻ DLATEGO TRZEBA DOSTOSOWAC PREDKOSC DO RODZAJU NAWIERZCHNI POZ.

    • Wystarczy ja równo ułożyć i po kłopocie. Kłopot w tym że jest to bardzo kosztowne. Tak czy siak noga z gazu i jakoś to idzie.

    • Niech bedzie chluba miasta ta kostka ale jak ona zostala polozona po kanalizie wyskakuje sama dopiero bedzie jak ktos dostanie w lep nawet rowerem sa trudnosci jesli wedlug ciebie jest ona super to ja dziekuje za taka wiedze i myslenie jedz do innych miejscowosci kostka polozona jak na kartce

  2. Jak już wspomniano czas kostki to czas pojazdów konnych więc już dawno się przeminoł. Przejazd tą ulicą to droga przez mękę, a na pewno najbardziej dla ochlapywanych przechodniów.

    • Masz swieta racje Trzemesznianinie nawet piechota po chodniku nie idzie bezpiecznie przejsc same kaluze na tych ulicach kostka pozapadana jak ktos nie dopilnowal po kladzeniu kanalizy no to do roboty i naprawiac gdyz cale budynki sa ochlapywane zybura oj ktos zabuli za malowanie

  3. Co wy chcecie, poczta będzie zrobioną, już od początku tej ulicy wszystko nowe choćby nr 1 – tynk nowy położony i kamerka na bogatości,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here