Strona główna Kultura Budowali Trzemeszno z Domem Kultury

Budowali Trzemeszno z Domem Kultury

1072
3

Dom Kultury w Trzemesznie zorganizował dzisiaj zajęcia plastyczne dla dzieci w ramach akcji „Wakacje w mieście”. Na placu im. Hipolita Cegielskiego młodzi artyści wykonywali makiety trzemeszeńskich domów.

Jako materiał posłużyły różnej wielkości kartony, które uczestnicy za pomocą farb i pędzli zamienili na modele budynków.

Dziś oprócz umiejętności plastycznych ważne było też współdziałanie. Najmłodsi wykonywali bowiem swoje prace wspólnie z dorosłymi.

Następne zajęcia z tego cyklu zaplanowano na czwartek (godzina 11:00). Jak się dowiedzieliśmy od pracowników DK, w przypadku nadejścia zapowiadanych upałów będą one przesunięte na inny termin.

Informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie internetowej DK lub telefonicznie.

3 KOMENTARZE

  1. Jak szanuję cały DK, tak podpowiadam, że lepiej by było te zajęcia zrobić w środku budynku niż na zewnątrz i to jeszcze o tej godzinie.
    Nie krytykuję, tylko mówię, jak coś dobrego można jeszcze ulepszyć.
    Pozdrawiam pracowników DK.

  2. To nie krytyka DK . Mamy jeden , drugi , trzeci , czwarty , piąty placyk i tak na dobrą sprawę nie ma tam miejsca zacienionego do przeprowadzania takich czy podobnych imprez . Nie jest to wina ani dyrektora ani pracowników . Robią robotę w warunkach jakie stworzyły władze . Zupełnie nie rozumiem kto wpadł na pomysł budowy placu z kostki brukowej w otoczeniu betonów w miejscu kumulowania się zanieczyszczeń powietrza w niskim lub wysokim stężeniu .
    Czy doprawdy Pana Burmistrza i RM nie stać na doposażenie Domu Kultury chociażby w pawilony aby można było wyjść w plener ?
    Czy tak trudno tego typu imprezę zorganizować w otoczeniu naturalnego środowiska ? Uczyć dzieciaków obcowania z naturą , planowania budowy domów , osiedli pozbawionych asfaltów , betonów i zgiełku ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj