Strona główna Na sygnale BMW uderzyło w drzewo

BMW uderzyło w drzewo

7388
40

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj – krótko przed godziną 19 – w Trzemżalu. Na prostym odcinku drogi samochód osobowy marki BMW, na słupeckich tablicach, uderzył w drzewo.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemżala, Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję. Jak się okazało, jeszcze przed przybyciem służb auto zostało usunięte z jezdni na teren okolicznej, prywatnej posesji. Jej mieszkańcy udzielili schronienia poszkodowanym do czasu przyjazdu ratowników.

Pojazdem podróżowały dwie osoby. Z obrażeniami ciała zostały przetransportowane na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Gnieźnie.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Nieoficjalnie wiadomo, ze kierujący BMW był trzeźwy.

40 KOMENTARZE

  • Niw koniecznie bmw to stan umysłu tez mam bmw ale jeżdżę normalnie jak człowiek nie jak pirat drogowy kto ma oleju w głowie to moze mieć bmw czy jakieś inne auto ale wystarczy niec trochę oleju w glowie

  • Zastanawiam się nad jednym Małym Ale bardzo bardzo powszechnie używanym zarówno w prasie , internecie jak i również w telewizji czyli BMW uderzyło w drzewo , BMW przekroczyło prędkość o tyle i tyle itp. ,itd. Czyżby coś mi umknęło Podobno autonomiczne samochody są dopiero w fazie testów a tu proszę – w Polsce same jeżdżą już od dawna i to jeszcze marki premium Ci którzy to piszą mają jakiś uraz do tej marki zapewne Bo jak ktoś uderzy w drzewo czy popełni inne wykroczenia na drodze w samochodzie innej marki niż BMW to jechał poprostu samochodem osobowym a wykroczenia z udziałem pojazdów BMW są bardzo wyraźnie podkreślane Przecież nie od dziś wiadomo że np.Pershinga domniemanego szefa mafii Pruszkowskiej nie zastrzelił sam pistolet który od tak do niego podszedł , wycelował i pociągnął sobie sam za spust ale niestety zrobił to człowiek Tak samo jest z samochodem w tym przypadku BMW to jakiś tam człowiek młody lub stary mądry lub niemądry czy np.silny lub słaby KIEROWAŁ samochodem I nic tu do rzeczy nie ma marka samochodu Znam takich którzy zwykłym albo niezwykłym Daewoo Tico jeżdżą jak wariaci a Ci co mają BMW oczywiście niektórzy mogliby uchodzi za wzór cnót i praworządności Mam nadzieję że kiedyś doczekam się czasów w których skończą się te dziwne stereotypy że w BMW to na bank jadą mafiozi żeby komuś tam ściągnąć haracz a ten z np.KIA to jest ten przemiły sąsiad z okolicy co to i zakupy pomoże wnieść i skosi za nas trawę.

    • Myślę, że jeśli w artykule powyżej nie byłoby słowa BMW tylko inne auto połowy tych komentarzy by nie było. Lecz znając ludzi znaleźliby kolejne komentarze wyzywające podana markę samochodu.

   • Bo to niemieckie auto. Moim zdaniem tak się przyjęło, tekst kierowca BMW jest podchwytliwe i przyciąga społeczeństwo do artykułu 🤣 Ja tam bym zakazał w Polsce używać niemieckie marki, nie tylko samochodów 🤣🇵🇱🇵🇱🇵🇱

 1. Jak znam ten typ kierowców to zapewne młody sprawca kupił gruza za wypłatę gora za dwie i chciał pokazać jaką na Bardzo Małą Wyobraźnię. Brakuje pewnie tylko naklejki lubię zapierdalac a może i jest.

   • Ciężko stwierdzić o kierowcy BMW czy nie wiedział ze nie wiedział ze nie wiedział. Może nie wiedział ze wiedzieć trzeba i stad nie wiedział. Widzę BMW i zwalniam podwójnie i czujności nabieram jak kot w nocy miau prych i myśle podwójnie co mistrzuniu odwali. Biedne drzewo…..

 2. Był dziś bardzo silny wiatr, nikt nie wie czemu wylądowali na drzewie, ludzie oceniają innych przez markę samochodu… Żenada. Może to być dojrzała osoba której po prostu PODOBA się marka BMW. Każdemu może się stać takie coś, nawet zawodowemu kierowcy. Niekoniecznie może być wina akurat osoby kierującej, mógł nawet inny kierowca oślepić. Mógł nawet zjechać trochę bo jakiś czubek jechał środkiem drogi i stracił panowanie nad kierownica. Pozdrawiam

  • Dojrzała osoba wybiera SUV albo inne bezpieczne auto. BMW to auto dla dobrych kierowców ale tez atrybut szpanu dla biednego polaczka.
   Wiec przestań takie głupoty pisać, bo dojrzały kierowca nie kupi BMW starego z wiadomych celów. To auto dla dobrych kierowców i specyficznej jazdy. Nie na polskich drogach.
   Pisze to jako nie laik a jako były pracownik pracujący z ta marka nie na poziomie zwykłego mechanik.

   • Za to w Twoim wywodzie brakuje sensu, także idziecie z poprzednikiem na remis.
    „Dojrzała osoba wybiera SUV albo inne bezpieczne auto.” – uważasz, że BMW nie robi bezpiecznych aut, tym bardziej suv-ów?
    „BMW to auto dla dobrych kierowców” 🤔🤔 – tu Cię zdziwię bo nawet najlepsze, najnowsze i najbezpieczniejsze auto w rękach idioty staje się narzędziem niebezpiecznym.
    Faktem jest, że odsetek idiotów w BMW jest większy niż w innych markach, ale nie ma różnicy w czasie wypadku czy to był akurat idiota z BMW czy z Fiata, Opla lub Skody.

    • Nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi a się udzielasz. Dobry kierowca to nie idiota. Nie każdy potrafi (nawet po 20 latach jazdy) jeździć prawie jak Kubica. Jakoś nie zauważyłem, żeby wypadki powodowały osoby w BMW SUV na taka skale. Nie wiesz nic na temat aut wiec zamilcz. Popracuj trochę w branży, protestuj coś więcej niż punto to pogadamy.

     • Wolę być „pieszą ofermą” niż nie wychowanym ignorantem z przerośniętym ego, który pojeździł trochę służbowym BMW i myśli, że wie wszystko o motoryzacji. A milczeć to sam sobie możesz, karykaturo motoryzacyjnego znawcy.

   • Skoro taki znawca zapraszam do komentarzy publicznych a nie pisanie jako anonim 🙂 moze tam czegoś jeszcze ciekawego sie dowiemy . Chyba dobry znawca nie ma obaw pisać pod sowim imieniem i nazwiskiem.

    • A co ci da moje imię i nazwisko? Gdy już chcesz czegoś wymagać od innych warto zacząć od siebie. To jak jakbym wymagał od innych aby nie przeklinali w moim towarzystwie ale sam bym klnal jak szewc. Wymagał od innych punktualności a sam się notorycznie spóźniał.
     Miało być mądrze a wyszło jak zawsze? Siadaj, pała. (Chyba słyszałaś/słyszysz to dość często).

    • Jeżdżę. Bo na to zapracowałem. Jeżdżę, bo cenie sobie bezpieczeństwo swoje i rodziny. Jeżdżę, bo mam poczucie odpowiedzialności za siebie, rodzine i ludzi, którzy korzystają z dróg.
     Im więcej oleju w głowie tym większa dbałość o bezpieczeństwo. Swoje i innych. Wnioski wyciągnij sam/sama, czy warto się uczyć, czytać, myśleć. Nie jestem twoim rodzicem i jak ciebie nie nauczyli żadnych z tych rzeczy wcześniej wymienionych, to ja tego nie naprawie.

     • A co do wiatru i drzewa – bo ktoś wyżej poruszył wątek przyrodniczy w obronie poszkodowanego (zapewne pierwotnie na umyśle) kierowcy: jazdę w każdych warunkach należy uskuteczniać bezpiecznie i przepisowo (przepisy są nie po to, by je łamać, tylko, aby chronić bezpieczeństwo i porządek). A zatem, jeśli przy drodze są drzewa, to być świadomym zagrożenia. Podobnie, przy silnym wietrze, opadach, przymrozkach – zachować szczególną ostrożność. Dostosować się i swoją jazdę do panujących warunków, a nie liczyć, że się uda dostosować warunki do jazdy. Poszkodowanemu i nam wszystkim życzę zdrowia, oraz rozumu i pokory. Nie bądźmy egoistycznymi, prymitywnymi chamami.

     • Zaznaczę tylko, że prawie wszędzie na takiej typu drodze obok stoją drzewa, które są jeszcze umieszczone bardzo blisko siebie, wystarczy sekunda żeby trochę zjechać a siła zrobi swoje

  • Wszystkiemu co złe winne PiS. Jak przeciwnicy PiS znaleźli sposób aby żyło im się lepiej. Zła pogoda wina PiS. Kiepska wypłata wina PiS. Brak talentu i dziecka wina PiS. BMW stan umysłu znany od lat wina PiS. 500+ bon plus emerytura … jakoś nie słychać WINA PIS

   • Jakoś plusów nie oddają bo się nimi brzydzą. Wtedy krzyczą płace podatki płace podatki. Powiem tylko ze tyle nie płacisz miesięcznie podatków żeby 500+ wyciągać na ileś dzieci itd. 500+ was sprzedajne k….. nie brzydzi. Wszystko inne wina PiS. Wasza wina bo sprzedajne ludzie jesteście a nie wina PiS. Krzyczcie wasza wina sprzedawyczyki

  • I zlikwidować chodniki, lub obniżyć do poziomu jezdni, by można nimi zapie, tzn jeździć, dodatkowo wyłożyć budynki poduszkami, a także obciążyć właścicieli budynków kosztami napraw aut w przypadku kolizji z budynkiem. Niech w ogóle UMiG weźmie na siebie krycie kosztów napraw aut po kolizjach na terenie. A przede wszystkim to (a jakże) wina PiS, że nie ma „auto+” i dopłat po 500, a co tam, 1500 zł do każdego posiadanego auta na miesiąc! O rozwój motoryzacji trzeba dbać! PO by dała. Albo taka Lewica, czy PSL, dobrzy, uczciwi działacze od dekad w polityce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj