Biegali na trzech dystansach

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Po raz trzeci wystartował Letni Bieg Trzech Jezior. Złożyły się na niego trzy biegi ma dystansach 15 km (z Kamieńca), 10 km (z Ostrowitego) i 5 km (z Zielenia). Starty wszystkich biegów były tak rozłożone w czasie, że biegacze spotkali się na trasie.

Na metę w “Magnolii” w Bystrzycy wbiegali razem. Można było ich rozróżnić po kolorach numerów startowych. Najdłuższy z biegów ukończyło 202 zawodników, 10 km – 59 biegaczy, a 5 km – 68.

Podsumowano też Grand Prix biegów OSiR 2018 r. W jego skład wszedł Zimowy Bieg Trzech Jezior, Bieg Kilińskiego i dzisiejszy na dystansie 15 km. Zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie biegi otrzymali pamiątkowe etui do medali, tworzące jedną całość.

Organizatorzy uhonorowali pamięć zmarłego niedawno trzemeszeńskiego biegacza Romana Stęczniaka, wręczając komplet medali jego synowi Bartoszowi.

Wyniki biegów zamieszczone są |TUTAJ|. Oprócz kategorii “open” oraz wiekowych zamieszczono tam również wyniki w kategoriach: gmina Trzemeszno i “Paroc”, osobno dla każdego dystansu.

25 Komentarze do Biegali na trzech dystansach

ogloszenia
  1. anonim napisał(a):

    I znów nasz wspaniały orędownik i popularyzator igrzysk sportowych uaktywniony . Dbający o kondycję fizyczną pomijający popularyzację rozwoju umysłowego ! Samo dotlenianie mózgów nie spowoduje jego rozwoju intelektualnego . Ta samo pozowanie do fotek nie wpłynie na wynik wyborów !

  2. Anonim napisał(a):

    Komentarze nie na temat. Temat doryczy biegow a nie wyborow ktore niedlugo sie odbeda.

    • Anonim napisał(a):

      Brawo. Ostatnio każdy temat jest dla co poniektórych “polityczny”.

      • anonim napisał(a):

        A czy działania Burmistrz po wpadce za jazdę po pijaku to nie kampania wyborcza ? Jakoś dziwnie zrobił się aktywny ! Nawet zmienił swój zewnętrzny wizerunek zapuszczając brodę . A czy wiecie dlaczego ? Wiecie dlaczego struś chowa głowę w piasek ?
        Czy wiecie dlaczego przestępcy używają masek podczas napadów ?
        Myślę , że mam do czynienia z osobami o światłym umyśle a one same sobie odpowiedzą . A tych , którzy mają problemy z główkowaniem zachęcam do nie zabierania głosu .
        Rozliczenia trwają .

  3. Super napisał(a):

    Zdjęcie nr 5.Super! Zawodniczka również.

  4. Leń. napisał(a):

    Gratuluję wszystkim biegaczom i podziwiam.

  5. Anonim napisał(a):

    a ten rozbawiony człowiek orkiestra na drugim od końca w okularach motocyklowych i koszulce wczoraj to kto nasz wybitny radny?

    • anonim napisał(a):

      Cieszy się, że żona zorganizowała bieg, tyle….

    • czasembiegający napisał(a):

      Nosz ku…., co w tym złego że facet przebiegł 15 km i do tego sie uśmiecha? Jakie to trzemeszeńskie myślenie…

      • Anonim napisał(a):

        Heh a to się ubawilam bardziej jak radny. Coś nam p.g się zaokrąglił może to metoda na kampanię żeby się do kolejnej kadencji doturlać merytorycznie pewnie nic nie wniesie to choć parę deko może.

        • Anonim napisał(a):

          Ten komentarz poniżej wszelkiej krytyki, proszę wstaw swoje zdjęcie i też się pośmiejemy, nie zapomniałem Ty jesteś chodzącym ideałem bo tylko bufony mogą takie głupoty pisać.

          • Anonim napisał(a):

            Spokojnie wdech i wydech bez bufonów bo zadyszkę złapiesz ocena jest taka zaangażowanie radnego a zdjęcie chętnie zamieszczę zaraz po tobie słodka.

          • obserwator napisał(a):

            Absurd goni absurd prawda? Uśmiechać się też nie wolno.

      • Anonim napisał(a):

        To zwykła zazdrość, że są aktywni i tyle, brawo Grzesiek!

      • Anonim napisał(a):

        nie ma co chyba wchodzić w te dyskusje,
        pozdr. ..

        • Anonim napisał(a):

          Ja także pozdrawiam i dziękuję za pozdrowienia choć kilka spraw jest wartych wyjaśnienia może kampania najbliższa je wyjaśni

          • Anonim napisał(a):

            Kampania owszem ale nie ten czarny PR najczęstsz na forum bardzo niskich lotów . Kampania bezpośrednia z wyborcami wiele wyjaśni, bardzo wiele.

  6. Leń. napisał(a):

    A zimowy bieg kiedy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado