Strona główna Sport i rekreacja Biegali na Osiedlu Sportowym

Biegali na Osiedlu Sportowym [GALERIA]

1096
17

253 osoby uczestniczyły w II Wiosennym Biegu Osiedla Sportowego, który odbywał się wczoraj na ulicach przyległych do stadionu miejskiego. W ramach imprezy przygotowano biegi dla dzieci (podzielone na kategorie wiekowe) oraz drużynowy bieg rodzinny.

Tegoroczna edycja wydarzenia dedykowana była 5 letniemu Szymonowi oraz wszystkim osobom cierpiącym na białaczkę. Wielu uczestników biegło z przyklejonym logiem fundacji DKMS, zajmującej się rejestracją potencjalnych dawców szpiku. Na koszulce jednego z biegaczy pojawiła się nawet kartka o treści „Szymek! Biegnę dla Ciebie”.

Wśród wszystkich osób uczestniczących w zawodach rozlosowano nagrody. Organizatorami imprezy było Gimnazjum w Trzemesznie oraz trzemeszeńska Ochotnicza Straż Pożarna. Koordynacją biegów zajęła się Justyna Stankowska. Wyniki wszystkich biegów do pobrania |TUTAJ|.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego wydarzenia:

17 KOMENTARZE

  1. Pani Justyno dziękujemy za fajną zabawę.Moje dziecko uznało,że całkiem dobrze biegam ,ale lepiej wyglądam na obcasach. Pozdrawiam organizatorów i może zacznę biegać?

  2. Ludzie! Mamy szanse .. dziś do 24:00 trwa głosowanie ale spadliśmy na 19 miejsce nasza przewaga nad 21 i 21 topnieje… ostatni wysiłek i mamy podwórko! Głosujcie, proszę…

  3. Pani Justyno pani powinna organizować wszystkie imprezy sportowe w Trzemesznie nie jednego nauczyłaby pani jak należy to robić BRAWO

  4. Dziękuję naszym Sąsiadkom za fajną, sportową imprezę.A do władz Trzemeszna APEL – teren pod Wieżą Ciśnień warto byłoby udostępnić mieszkańcom. To przecież super miejsce na plac zabaw i spotkania na pogaduchy na ławeczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj