Bieg Zwiadowcy im. mjr. Mieczysława Palucha

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Stowarzyszenie “Boxing Trzemeszno” zaprasza na Bieg Zwiadowcy im. mjr. Mieczysława Palucha, organizowany z okazji 100 Lecia Powstania Wielkopolskiego. Bieg przełajowo – przeszkodowy o wojskowym charakterze rozpocznie się 22 września o godzinie 10 na trzemeszeńskim stadionie. Uczestnicy pobiegną w strojach militarnych.

Zapisy już trwają. Zgłaszać się można |TUTAJ|.

W trakcie biegu głównego odbędzie się także “Bieg Małego Zwiadowcy” – na płycie stadionu zostanie przygotowany tor przeszkód dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Zapisy do niego odbędą się w dniu imprezy. Koszt udziału: 15 zł (bezpłatnie, gdy w biegu główny startuje osoba dorosła).

Podczas imprezy rozstawione będą stoiska promocyjne Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych, Jednostki Wojskowej z Powidza oraz Wytwórni Broni Rogów. Nie zabraknie okazji do rozmowy z żołnierzem JW GROM i zakupu książki “13 moich lat w JW GROM”.

Link do wydarzenia na Facebooku |TUTAJ|.

8 Komentarze do Bieg Zwiadowcy im. mjr. Mieczysława Palucha

ogloszenia
 1. anonim napisał(a):

  Czy dzieci jak startują i muszą zapłacić 15 zł, czy otrzymają jakieś nagrody….

  • Trzemesznianka napisał(a):

   Ale za co nagrodę? Za wpisowe? Tego chcesz nauczyć dziecka? Że w życiu się kupuje wygraną? Trzeba uczyć dzieci że są porażki a na sukces trzeba sobie zapracować lub mieć talent. Czy jak już płacisz 15 zł to dostanie nagrodę… To zdanie wprost określa dzisiaj szych rodziców którzy wychowują pokolenie “bo mi się wszystko należy”.

 2. Elvis napisał(a):

  Czy będzie cukrowa wata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado