Strona główna Różne Bezpłatne szkolenie „Inicjatywa JEREMIE – unijne wsparcie dla przedsiębiorców”

Bezpłatne szkolenie „Inicjatywa JEREMIE – unijne wsparcie dla przedsiębiorców”

794
0

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat pożyczek i poręczeń z funduszy unijnych w ramach inicjatywy JEREMIE.

Podczas szkolenia przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego będzie objaśniał ogólne zasady korzystania z inicjatywy JEREMIE. Omówione zostaną także szczegółowe warunki udzielania pożyczek w Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i poręczeń oferowanych przez Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego. W drugiej części szkolenia omówione zostaną wskazówki dotyczące wypełnienia wniosków w ramach inicjatywy JEREMIE oraz najczęściej popełnianie błędy przy wypełnianiu wniosków. Przedstawiciele wyżej wymienionych instytucji będą również odpowiadać na ewentualne pytania przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się 15 listopada 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, sala konferencyjna nr 2.47, II piętro, w godzinach 09:45-13.50.

 W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu pod adresem e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl lub pod numerem telefonu 61 425 02 90 lub osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie, ul. Rynek 10/1, 62-200 Gniezno w godzinach 8:00 – 15:30.

 Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 listopada 2013 r.

 

Informacji w sprawie spotkania udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gnieźnie.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, z siedzibą w Gnieźnieńskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego
ul. Rynek 10/1
62-200 GNIEZNO
tel.: 061 425 02 90
faks: 061 426 45 34
e-mail: gniezno.wrpo@wielkopolskie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.funduszeeuropejskie.wielkopolskie.pl

 

jeremie 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj