Strona główna Kultura Będzie wystawa zdjęć Stefana Majewskiego

Będzie wystawa zdjęć Stefana Majewskiego

4580
12
V 1974

Od lutego, co jakiś czas, prezentujemy zdjęcia wykonane przez Stefana Majewskiego. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników.

Wśród wielu komentarzy – zarówno pod artykułami jak i na Facebooku – pojawiają się sugestie, aby z tych obszernych zbiorów stworzyć wystawę.

Miło nam poinformować, że pomysł ten już niebawem zostanie zrealizowany. Podjął się tego trzemeszeński Dom Kultury w porozumieniu z właścicielką zdjęć Zdzisławą Majewską, żoną nieżyjącego już fotografa.

Wernisaż odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 17:00. Będzie to wystawa plenerowa, na placu przed Domem Kultury. Znajdą się na niej niektóre zdjęcia prezentowane już na naszym portalu, ale też wiele innych, unikatowych, nigdzie nie publikowanych fotografii. Już dzisiaj – w imieniu organizatorów – zapraszamy do odwiedzenia w tym czasie skweru Hipolita Cegielskiego.

Przy okazji chcemy pokazać kolejne zdjęcia S. Majewskiego. Pochodzą one z różnych okresów, prezentują też różne miejsca. Umownie można by je zatytułować „Trzemeszno w budowie” Wszystkie mają na odwrocie wypisany rok, niektóre również miesiąc wykonania. Podajemy je przy każdej fotografii.

12 KOMENTARZE

  1. proponuje taki sam wernisaz jak kiedys jeden pan zrobil przy szampanie – udalo mi sie na jego wystawie wypic 4 kieliszki tegoż trunku a same zdjecia to mniej mnie interesowaly
    Podsumowujac jak bedzie jakis trunek to ja sie pisze na to !

  2. A co od upadku komunizmu wybudowano w Trzemesznie za wspaniałych czasów demokracji i kapitalizmu? Tylko Tesco, market po rzeźni i nowy ośrodek zdrowia czy coś jeszcze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj