Strona główna Różne Bank Spółdzielczy zostanie przeniesiony

Bank Spółdzielczy zostanie przeniesiony

4206
12

Trzemeszeński oddział Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie zostanie przeniesiony do nowej siedziby przy placu św. Wojciecha.

Jak nas poinformowała Anna Kaczmarek – prezes zarządu PBS – placówka będzie zlokalizowana w pomieszczeniach po byłym markecie.

Niebawem rozpocznie się tam remont, który potrwa prawdopodobnie do połowy przyszłego roku. Dotychczasowy budynek przy placu Jana Kilińskiego – decyzją zarządu banku -będzie przeznaczony do sprzedaży.

12 KOMENTARZE

    • Leniwi mieszkańcy niech zrobia parę kroków wiecej dobrze im zrobi, ważne żeby seikol pana Zenka mial miejsce gdzie każda minuta jest ważna czy pizza ciepła dojedzie

    • ××× ..Tragedia to twoja matka krzyknęła jak cie zobaczyla po porodzie !.Pewnie Panie pracujące tam chetnie zamienią się z tobą ,male 5lat i może nauczysz się podstawowego liczenia do stu.Widze ,że z pisaniem też masz problem bo podpisujesz się krzyżykami wiec ciężko będzie ale..nawet osła można nauczyć ryczeć wiec masz szansę.

  1. A ja ostatnio zawsze trafiam do nowej blondyneczki miła z uśmiechem więc nie narzekam a że kolejki to chyba wina osób kierujących bankiem a nie siedzących na kasie, mam nadzieje że to się zmieni bo te kolejki to nieporozumienie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here