Strona główna Na sygnale Awantura zakończona interwencją policji i pogotowia

Awantura zakończona interwencją policji i pogotowia

10341
16

Interwencją policji oraz pogotowia ratunkowego zakończyła się wczorajsza awantura na stacji paliw w Rudkach.

Jak przekazała nam Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, około godziny 15:15 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o bójce. Z informacji wynikało, iż jeden z jej uczestników może posiadać przedmiot przypominający nóż.

Według wstępnych ustaleń policji, 41-letni mieszkaniec gminy Mogilno – stojąc w kolejce do kasy – został zaatakowany przez 37-letniego mieszkańca Strzelna, który oblał go gorącą kawą, a następnie dwukrotnie ugodził kluczykiem od samochodu w rękę.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że 41-latek miał chwilę wcześniej ubliżać pracownikom stacji, a mieszkaniec Strzelna stanął w ich obronie.

Uderzony kluczykiem mężczyzna został opatrzony przez ratowników medycznych, a następnie trafił do szpitala, celem zszycia rany.

41-latek złożył zawiadomienie o uszkodzeniu ciała i kierowaniu wobec niego gróźb karalnych. Mieszkaniec Strzelna został zatrzymany na terenie działania KPP w Słubicach” – mówi A. Osińska.

Postępowanie prowadzą trzemeszeńscy policjanci. Będą teraz wyjaśniać szczegółowe okoliczności zdarzenia. W tym celu m.in. zabezpieczony został monitoring.

16 KOMENTARZE

  1. Pan M…. widać że często szuka problemów na Trzemesznie.
    Sam skręcił zadymę i jeszcze złożył zawiadomienie 😂

  2. Uwielbiam takich cwaniaków, którzy najpierw kozaczą a później biegną na policję bo ktoś im się postawił.

  3. no mial kluczyk w ksztalcie nozyka taka historia, jeszcze do kompletu ukraica brakuje to jeszcze Konsu by sie pojawil albo jakis Atache

  4. oCZYWIŚCIE – TYLKO W TEJ GMINIE MUSI BYĆ INACZEJ.gRA W BEJZBOLKA, KURSIKI NA PRAWOJAZDY – TO TYLKO TAKA ZABAWA GMINNA POWIEDZMY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj