Strona główna Różne Asfalt do poprawki

Asfalt do poprawki

6638
24

W grudniu oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi łączący ulice Chrobrego i Piastowską. Jak się okazuje, w nowym dywaniku asfaltowym pojawiły się już dziury. Poinformował nas o tym jeden z Czytelników.

Norbert Dombek z Urzędu Miejskiego powiedział nam, że usterki zgłoszone zostały już wykonawcy. Ma on obowiązek naprawić je w ramach gwarancji, gdy tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne. Kierownik referatu inwestycji zapewnia, iż w tym wypadku nie może być mowy o „łataniu” dziur.

Firma będzie musiała położyć nową warstwę masy bitumicznej na całym wadliwym odcinku jezdni. Inwestycję realizowała firma „Anna” Anna Białobrzycka z Gniezna za kwotę 628.945 złotych.

24 KOMENTARZE

 1. Budowa nie powinna zostać odebrana. Ślimaczki sie z budową bardzo długi czas A jak się kończył to Asfalt kładli gdy już warunki atmosferyczne nie pozwalały na prawidłowe wykonanie zleconych robot. Kolejną fuszera bez dopilnowania budowy. Już pierwszego dnia po opuszczeniu ruchu wiedziałem że ułożony Asfalt długo nie wytrzyma. Wychodzi brak nadzoru nad budową.

  • No niestety jak sie nadzoruje za biurkiem to mamy to co mamy zero kontroli kto to odbira takie fusiery co ci urzednicy robia chyba tylko na nagrody czekaja ale na nie trzeba zasluzyc no ale mamy jaki wlodarz taka kadra .

 2. I teraz wiećie co powinni zrobić z kostką bazaltową- poprawić Ći co ją układali
  . A to Kto to odbierał , jest podpis tam , jeśli tak to poprosimy o imie i nazwisko

 3. Odp[owiedzialny i dobry burmistrz takiego kierownika odpowiedzialnego za inwestycje dawno by odwołał.Wykonawca przez dwa miesiące babrał się z robotami, nie było postepu a jak przyszły w listopadzie deszcze i zimno to układali asfalt.Nie powinno sie odebrac takiej roboty i tyle.A jak z ul Borowskiego i podobnymi inwestycjami.Gdzie sa nadzory, na papierze i fakturkach.To katastrofa, wydajemy takie pieniądze i to pewnie z kredytu?Kto do cholery poniesie odpowiedzialność?

 4. Znowu wszystko na najbardziej zagonionego urzędnika! PANIE DOMBEK kto wie cos o pracy urzędu ,to wie jak jest i co Pan za te bałagany może.Złe zdania o Panu proszę mieć w tyle i robić swoje.

  • Dziwna ta obrona tego Pana,ten urzędnik wielu osobom odpowiada że to będzie a w rzeczywistości nie ma nic,bajerant , robi pozory zabieganego ,w rzeczywistości mierny, warto zasiegnąć opini z mogilna , dlaczego go tam nie chcieli, mozna popytać też działaczy Pogoni jak pełnił w przeszłości funkcję w klubie?oj ciekawa osobowość, oj ciekawa

 5. To jest przegięcie, zabrali tyle parkingu impreza na hali i trawniki rozjechane .I te ciężkie autobusy no śmiech jedyny plus to zwężenie jezdni ,reszta bardzo słabo .

 6. Pan Dombek to konkretny urzędnik od razu powie czy daną sprawę może załatwić czy nie.A Burmistrz powie tak a robi inaczej a najczęściej wpakuje w sprawę innego urzędnika.

  • Anioł co bzdury piszesz,jak można odbierać tak wykonane inwestycje,kto do cholery ma za to odpowiadać jak nie szef gminnych inwestycji,może ks. Proboszcz?Czy p.Dombek niebył przy odbiorze i nie podpisywał się pod dokumentami.Gdzie tutaj aniołku jest właściwa ocena tego Pana.Burmistrz powierza jemu to wszystko i kto tutaj ma odpowiadać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here