Strona główna Kultura Aktywni seniorzy w Domu Kultury

Aktywni seniorzy w Domu Kultury

923
8

Ogólnopolski Dzień Seniora był okazją do zaprezentowania dorobku najstarszych uczestników zajęć prowadzonych przez Dom Kultury w Trzemesznie. Jak się okazuje, propozycja tej placówki nie ogranicza się do działań z dziećmi i młodzieżą.

Od dawna działają w nim zespoły „Ferajna” i „ Złoty Liść”. Ich aktywność to nie tylko występy wokalne. Niektóre z występujących osób postanowiły spróbować sił na polu rękodzieła artystycznego. Jak można było się o tym przekonać na otwartej dziś wystawie – z rewelacyjnym skutkiem.

To jednak nie wszystkie propozycje dla najstarszych. W bieżącym roku rozpoczęło działalność koło fotograficzne. Seniorzy zainteresowani tą dziedziną sztuki mają okazję tworzyć swoje dzieła pod czujnym i fachowym okiem instruktora – Marcelego Koniecznego. Efekty ich pracy można również oglądać na wspomnianej wystawie.

W trakcie wernisażu burmistrz Krzysztof Dereziński podziękował wszystkim zaangażowanym osobom i życzył nieustającego zapału w twórczej pracy. Uczestnik Piotr Talaga podziękował natomiast M. Koniecznemu, za fachową pomoc i cierpliwość.

Po części oficjalnej aktywni seniorzy spotkali się przy kawie i słodkim poczęstunku.

8 KOMENTARZE

  1. Jestem bardzo dumna z mojej kochanej mamy ,jak i dobrze mi znanych Trzemesznianek. Pozdrowienia zza oceanu. Oby tak dalej!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj