Akcja poboru krwi w ZSOiZ

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Już jutro w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie, w godzinach od 8:30 do 13:30, odbędzie się akcja poboru krwi. Organizatorem wydarzenia jest klub HDK PCK “Kropelka”.

Każda osoba chcąca oddać krew musi być zdrowa, mieć ukończone 18 lat oraz legitymować się dowodem osobistym. Powinna także zjeść lekkie śniadanie.

Koordynatorem akcji jest p. Agnieszka Mikołajewska.

5 Komentarze do Akcja poboru krwi w ZSOiZ

ogloszenia
 1. anonim pisze:

  Odbiegam od tematu . Wczoraj w godzinach popołudniowych ok. 16-tej nastąpiła blokada 15-ki przy przejeździe kolejowym w Wymysłowie . Kierowcy na własną rękę szukali objazdu przez Wymysłowo . Dlaczego sprawą nie zainteresowała się Policja i dzielni ,,straszacy,,lub władze samorządowe . Może komuś zbyt ciepło w dupcie i ma gdzieś kierowców , i pasażerów stojących w korku przy minusowych temperaturach . Na terenie miasta założono czujniki zanieczyszczeń powietrza a to , że w czasie postoju silniki samochodowe emitują nadmiernie ilości spalin to ,,pestka,, . Czy tak trudno było zorganizować natychmiast objazd i postawienia funkcjonariusza , który kierowałby ruchem ? Na tym portalu różni mędrcy wypisują swoje uwagi a o bardzo prostych sprawach do załatwienia ani słowa – prawda Panowie ,, M… , D i W ,, ? !

  • Anonim pisze:

   A w jaki sposób ktokolwiek kto nie jest związany ze służbami ma zorganizować objazd i postawic funkcjonariusza?? Nie rozumiem zarzutu… Poza tym skoro to jest taka prosta sprawa to dlaczego Pan(i) tego nie załatwił(a) tylko stał(a) w korku przy minusowych temperaturach??

  • Wynies kibel pisze:

   Odbiegasz,ale od norm zdrowia psychicznego

 2. REX pisze:

  Piękne i niezwykle potrzebne!

 3. erytrocyt pisze:

  Polała się krew w Trzemesznie w słusznej sprawie. Przyda się ta krew niejednemu choremu .Dziękuję honorowym krwiodawcom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado