Strona główna Sport i rekreacja 8 minut nad Trzemesznem

8 minut nad Trzemesznem [WIDEO]

2766
29

Józef Kachniarz – pilot paralotni, mieszkaniec Trzemeszna, zrealizował za pomocą kamery umieszczonej na hełmie film, ukazujący nasze miasto z lotu ptaka. Wyjątkowy materiał jest jeszcze „gorący”, został nagrany wczoraj (28 marca). Zapraszam serdecznie do jego obejrzenia w jakości full HD!

O autorze filmu i jego niezwykłym hobby można przeczytać więcej w archiwalnym artykule |TUTAJ|.

29 KOMENTARZE

 1. Zawsze z przyjemnością oglądam takie filmy – Trzemeszno z góry wygląda przepięknie. Tak trzymać Panie Józefie 🙂 Kamera zamocowana gdzieś bardziej stabilnie bo te ruchy głowy faktycznie psują trochę efekt.
  A może da radę nakręcić film trasą jezior Popielewskie – Bystrzyca – Malicz – Folusz – Młynek – Kruchowskie i powrót do Trzemeszna przez Jezioro Kiełcze.

 2. Filmik jest raczej „roboczy”i spontaniczny.Zrobiony wieczorem i przy nie najlepszej pogodzie.Redaktor przekonał mnie,że jednak ktoś będzie chciał go zobaczyć.Jeżeli choć jedna”buzia”się uśmiechnęła,to to było warto:)

  • Pewnie że było warto. Super filmik i prosimy o więcej. Nasze władze samorządowe powinny wykorzystać Pana pasję do promocji naszej gminy i wesprzeć finansowo. Ale nasi radni o tym nie pomyślą bo oni wolą rozwiązywać większe problemy takie jak nazwa ul. Jana Brzechwy. Raz jeszcze gratulacje za filmik i prosimy o więcej 🙂

 3. Świetna promocja miasta /myślę, że następnym razem obraz będzie stabilniejszy/.Jako stary trzemesznianin ,dawno nie mieszkający w tym mieście z dumą obejrzałem jak to moje dawne miasto pięknie się rozrosło.

 4. Ale świetne widoki.Podkład muzyczny rewelacja. :-)Proszę o kolejne plenery może (tak nieśmiało sugeruję) z okolic Niewolna, Kruchowa jak się nieco zazieleni i będzie cudnie na świecie. Dziękuję za ucztę.

 5. Mieszkam 35 lat w innym rejonie Polski i z przyjemnością obejrzałam Pana filmik. Na chwilę byłam w rodzinnych stronach. Dziękuję i pozdrawiam…

 6. Podziwiam pasję Pana Kachniarzową. Film interesujący i potrzebny. Powodzenia w powietrzu i na Nowym Placu Targowym ze Starymi Utargami- choć w okolicy Wielkiejnocy.

 7. Dałeś ognia Józef z tym filmikiem, zejdź niżej przy placu Powstańców Wielkopolskich i Wleklinskiego .Pomachaj tym co Cię pozdrawiają. Córki są zachwycone jak lecisz nad naszym domem. pozdrawiamy

 8. Okolice też by wszyscy chętnie zobaczyli. Typu Kruchowo, Wydartowo, Niewolno, Ostrowite może pan kiedyś zrobi niespodzianke.

 9. Dzięki panu za cudowny filmik. Przyłączam się do głosu , by Pan tak nie szarżował, bo jak nie daj Boże, spadnie Pan z góry na mnie ,to oprócz niewątpliwej mojej przyjemności – może Pan sobie zrobić małe kuku.
  Jak Pan tak cudownie fruwa , wtedy kiwam Panu, zadzieram głowę do bólu szyi i…po cichu mówię ” Pod Twoją Obronę „…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj