Strona główna Różne 65 lecie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów

65 lecie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów

720
6

Dzisiaj w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach, 65 lecie swojego istnienia świętował Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów (oddział regionalny w Trzemesznie). Na uroczystości gościli m.in poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski, burmistrz Krzysztof Dereziński oraz przewodniczący Rady Miejskiej – Wiesław Pokorski.

Jubileusz rozpoczął się od wystąpienia przewodniczącego PZERiI Tadeusza Kostki, który powitał zaproszonych gości. Następnie przystąpiono do wręczenia kwiatów, wyróżnień oraz odznaczeń zasłużonym dla związku osób. Wśród nich znaleźli się:

– Tadeusz Tomaszewski, Wiesław Pokorski, Krzysztof Dereziński, Tadeusz Kostka, Tadeusz Skrzypczak, Jerzy Pawełczak, Maria Tylman, Anna Wiśniewska, Janina Płuciennik, Barbara Dzięgielewska, Krystyna Karczewska, Edmund Szlacheta, Eugeniusz Tarłowski, Janina Kachniarz, Zdzisława Majewska, Maria Walkowska i Wojciech Kaczmarek.

Honorowe odznaki związku i dyplomy otrzymali również:

– Maria i Bernard Chudasiowie, Stanisław Bartkowiak, Irena Balcerzak, Kazimierz Tylman, Antoni Basiński, Aleksandra Woźniak, Wojciech Tubacki oraz Andrzej Wynarowicz.

Krzysztof Dereziński wraz z Wiesławem Pokorskim, wręczył na ręce Tadeusza Kostki symboliczny medal za całokształt działania PZERiI. To szczególne wyróżnienie uchwalone zostało podczas sesji Rady Miasta.

Po części oficjalnej przyszedł czas na obiad i wspólną zabawę przy muzyce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jubileuszu!

IMG_8620 IMG_8624 IMG_8627 IMG_8633 IMG_8636 IMG_8638 IMG_8641 IMG_8645 IMG_8648 IMG_8650 IMG_8651 IMG_8654 IMG_8659 IMG_8663 IMG_8664 IMG_8666 IMG_8669 IMG_8671 IMG_8673 IMG_8680 IMG_8683 IMG_8684 IMG_8687

6 KOMENTARZE

 1. GRATULUJĘ JUBILEUSZU oraz ODZNACZONYM I WYRÓŻNIONYM !!!
  Przy okazji,Już pierwsi parlamentarzyści zjeżdżają się do Trzemeszna i o względy wyborców, emerytów zabiegają. Poseł, który nie raczy odpowiadać na listy w sprawie trzemeszeńskich szkół, Tomaszewski się nazywa. Warto zapamiętać to nazwisko! …a kto takich gości zaprasza do Trzemeszna? Na odległość czuć, że nie wychowywał się w Trzemesznie i o solidarności lokalnej, a szczególnie wobec młodzieży szkolnej, nie ma pojęcia.
  Na odsłonięciu popiersia będzie takich VIP więcej. Będzie mowa o patriotyzmie, kształceniu itd. HIPOKRYCI.
  Pozdrawiam:)!

  • masz racje !!!!!!!!!!! teraz się pokazuje ? ! po co ! nigdy w niczym nie pomógł !!! a jak tam grzybobranie ? PANIE TOMASZEWSKI ? prezenty rozdane ? znalazł PAN czas ?

 2. Nie tylko emeryci i renciści bawili się ,z możliwości taniej i fajnej
  zabawy podobno korzystali też nie należący do organizacji seniorów.Tak słyszałam,ale nie wiem,czy to prawda.Czy ktoś by to mógł to potwierdzić albo nie?
  A MOŻE WIĘCEJ PŁACILI?jeśli tak to o ile więcej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here