Strona główna Kultura 6. Rockowa Scena Plenerowa

6. Rockowa Scena Plenerowa

998
14

Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na liczne koncerty (organizowane w ramach szóstej już „Rockowej Sceny Plenerowej”) które rozpoczną się 28 sierpnia – o godzinie 16:30 – w trzemeszeńskim parku „Baba”. W tym roku przed publicznością wystąpi 5 zespołów.

Na scenie pojawią się:

– Mind Desolation

– Black Eagles

Barry Kent

SUICIDEBYCOP

SIKSA

Jak czytamy na stronie DK w Trzemesznie, „SUICIDEBYCOP” to powrót do lat 80’tych zafundowany w starym, dobrym hc/punkowym stylu. Idealne granie dla fanów „Black Flag”, „OFF!” czy „Cerebral Ballzy”. Toruńska ekipa ma za sobą parę koncertów u boku kapel, takich jak „Siberian Meat Gridner”, „Stregesti”, „The Hammer” oraz „Terrordome”.

„SIKSA” ma natomiast na swoim koncie singiel na dyskietce komputerowej, video „Berek” oraz liczne koncerty m. in na festiwalach literackich, galeriach sztuki, squotach i imprezach punkowych.

rockowa-scena-plakat-e1439981479203

14 KOMENTARZE

  1. To jest dobra okazja na zaprezentowanie się przez ambitnych młodych ludzi z naszego miasta, mają oni możliwość wystąpienia i pokazania swoich umiejętności zdobytych podczas prób. Lepiej mieć jakieś zainteresowania niż siedzieć wpatrzonym w ekran telewizora lub komputera.

  2. No wreszcie dom kultury ruszył i coś dobrego nam tu proponuje. Bo od dłuższego czasu było cichutko. Fajnie czytać takie zapowiedzi rozrywkowe. Przyjdę z rodzinką.

  3. Powinno być nie park BABA a w KRZAKACH przecież to miejsce nie nadaje się na takie imprezy. Kto tam wydaje pozwolenia na masowe imprezy. żadnego zabezpieczenie PPOŻ, brak infrastruktury dla ludi przebywających tam masakra. A do góry stoi stadion na którym mogło by się to wszystko odbywać. Bezpiecznie, czysto , i wszystko z ochroną która miała by kontrole nad imprezowiczami.

    • Masz 100% racji co do tego,że imprezy są w krzakach a stadion niewykorzystany.Chyba tylko u nas tak jest bo inne miasteczka nie mają problemu z organizowaniem imprez na stadionach a tu albo trawy szkoda albo coś innego przeszkadza a przecież chyba dla wszystkich mieszkańców to powinno służyć a nie tylko piłkarzom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj