Strona główna Różne 50-lat działalności firmy „Buzała”

50-lat działalności firmy „Buzała”

2388
0

Miło nam poinformować, że w 2025 roku firma „BUZAŁA” obchodzić będzie 50 lat istnienia na rynku. Działalność rozpoczęliśmy w 1975 r., a jej założycielem był Kazimierz Buzała. Obecnie jest to firma rodzinna. 

Zbliżający się jubileusz to niepowtarzalna okazja, aby podziękować za okazane nam zaufanie. Jednocześnie mamy nadzieję na dalszą współpracę z Państwem i korzystanie z naszych usług. Działamy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje usługi w zakresie:

  • kamieniarstwa – w ofercie nagrobki, płyty granitowe, zajmujemy się wykonywaniem grobowców, realizujemy indywidualne preferencje osób zamawiających, zapewniamy doradztwo oraz montaż finalny, istnieje możliwość renowacji istniejących już nagrobków
  • usług pogrzebowych – zapewniamy całodobowe eksportowanie zwłok z domu, przechowywanie zwłok do dnia pogrzebu w miejscowej kaplicy pogrzebowej, wyposażonej w nowoczesną chłodnię, gdzie  najbliżsi mogą pożegnać się ze zmarłym przy otwartej trumnie, odmówić różaniec (korzystanie z kaplicy w cenie pogrzebu), kremacje zwłok, muzyczną oprawę ceremonii pogrzebowej, nekrologi i klepsydry, w ciągłej sprzedaży trumny i urny. Proponujemy też profesjonalne baldachimy i windę nagrobną w cenie każdej usługi

Zapewniamy najwyższy poziom usług po najniższych cenach.

Z okazji zbliżającego się jubileuszu firma oferujemy klientom, korzystającym z usług pogrzebowych, bezpłatne uprzątnięcie grobu po pogrzebie oraz obudowę drewnianą grobu do chwili wykonania nagrobka.

Wszyscy klienci firmy pogrzebowej „BUZAŁA” do końca kwietnia br. korzystają z 10% rabatu na wykonanie nagrobka granitowego.

Firma „BUZAŁA”, Plac Kosmowskiego 4, 62-240 Trzemeszno

telefon całodobowy: 692-490-682

Honorata: 512-270-468

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, przedstawiających nasze wybrane realizacje.

artykuł promocyjny