Strona główna Kultura 32. Finał WOŚP w Trzemesznie

32. Finał WOŚP w Trzemesznie

2570
11

Już w najbliższą niedzielę – 28 stycznia – w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hasło tegorocznej akcji to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Trzemeszeński finał, organizowany przez komendę Hufca ZHP Trzemeszno oraz OSiR, rozpocznie się o godzinie 15:00. Wcześniej, na ulicach miasta, można będzie spotkać wolontariuszy, zbierających pieniądze do puszek.

W hali OSiR zaplanowano liczne atrakcje, w tym występy artystyczne, fitness dla seniorów, warsztaty LEGO, zajęcia z pierwszej pomocy, wystawy o tematyce strażackiej, rekonstrukcje militarne, rozgrywki szachowe, malowanie twarzy i wiele więcej.

Jak co roku, nie zabraknie wielu licytacji. Portal Trzemeszno24.info przekazał na nie dwa loty widokowe śmigłowcem ultralekkim nad miastem i gminą Trzemeszno. Jeden voucher można licytować on-line |TUTAJ|, gdzie cena osiągnęła już 1200 złotych. Licytacja online kończy się dziś o godzinie 21:00. Drugi voucher będzie licytowany w dniu finału WOŚP (na hali OSiR), około godziny 18.

Szczegóły wydarzenia przedstawia poniższy plakat:

11 KOMENTARZE

  1. Raz w roku dobrzy ludzie pokażą się i udowodnią sobie ze sa dobrzy Szkoda ze na codzień są już sobą Tacy realni zawistni wręcz wrogi Wystarczy że osiągniesz sukces

  2. Oj ta 'dobroc’ 😂 żeby tak na codzień ta dobroc tolerancja wyrozumiałość i szacunek dla każdego były obecne bez segregacji.Jeden dzień w roku z puszką nie uczyni z człowieka dobrego.Na szczęście nie potrzebuje serduszka i finału żeby być dobrym człowiekiem.Pomagam wspieram na codzień.Bez pokazywania się chwalenia.ZrywoAmok

  3. Impreza na hali dno.Lepsi i gorsi.Jedni czekają w kolejce inni bez mają od ręki.Panie pań sob ten łeb zabetonuj nie trzemszno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj