Strona główna Sport i rekreacja 111 km wokół Jeziora Powidzkiego

111 km wokół Jeziora Powidzkiego

1121
3

11 lipca stowarzyszenie „Pod Żaglami” zorganizowało długodystansowy rajd rowerowy. Na miejscu startu w Trzemesznie stawiło się 11 osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które uwielbiają jazdę na rowerze i chcą poznawać nowe szlaki rowerowe wyruszyliśmy w swój pierwszy długi rajd, wiodący wokół Jeziora Powidzkiego.

W połowie drogi cała grupa zatrzymała się na krótką przerwę, aby zjeść pieczone kiełbaski z grilla i porozmawiać o kolejnych trasach, które zamierzamy pokonać. Od samego początku wszystkim dopisywały dobre humory i duża motywacja do pokonania wyznaczonej trasy rowerowej.

Krajobrazy oraz nowy szlak zachęcały do pokonywania kolejnych kilometrów. W sumie pokonaliśmy ich ponad 111. W godzinach popołudniowych zjawiliśmy się na mecie rajdu, czyli na placu Kosmowskiego, gdzie przy herbacie i kawie dokończyliśmy rozpoczętą już rozmowę o dalszych planach naszej nowej grupy.

W niedługim czasie postanowiliśmy wyruszyć w kolejny rajd i poznać nowe trasy rowerowe, a tym samym promować turystykę rowerową i aktywny tryb życia.

(Stowarzyszenie Pod Żaglami)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj