Strona główna Różne 1000 fanów w zaledwie 23 dni istnienia serwisu!

1000 fanów w zaledwie 23 dni istnienia serwisu!

934
3

Dzisiaj nasz serwis  Trzemeszno24.info, po 23 dniach działalności, osiągnął przełomową ilość tysiąca „polubień” na Facebook-u! Dokonaliśmy tego w całości naturalnie, bez organizowania żadnych konkursów czy też innych metod promocyjnych, które miałyby wymuszać sztuczne „polubienie” naszego portalu!

Jest to naprawdę duża liczba, która przekłada się też na dzienną ilość odwiedzin naszej strony! Tym bardziej biorąc pod uwagę stosunkowo krótki czas istnienia strony!

fb1000

Ilość osób, do których docieramy zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania. Dzięki temu widzimy również, jak duże zapotrzebowanie było w naszej lokalnej społeczności na tego rodzaju serwis informacyjny!

To właśnie do tych „lokalnych” informacji, z naszego podwórka, przywiązujemy największą uwagę. Wychodzimy z założenia, że od wiadomości bardziej globalnych są zdecydowanie inne portale, serwisy.

Cały czas jednak się rozwijamy i „docieramy”. Każda Państwa opinia, sugestia czy też krytyka jest dla nas niezwykle ważna – jeśli jest coś co tylko moglibyśmy usprawnić – czekamy na zgłoszenia pod naszą skrzynkę mailową : kontakt@trzemeszno24.info!

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie portalem. Gwarantujemy, że od siebie wykazujemy maksimum zaangażowania i pracy, aby na stronie codziennie znajdowały się najbardziej aktualne informacje!

Liczymy też na dalsze, regularne odwiedziny!

3 KOMENTARZE

  1. O sukcesie można będzie napisać w momencie, gdy ilość fanów na Facebooku przekroczy ilość mieszkańców Trzemeszna 😉
    ps Gratulacje za pierwszy 1000 (wiem ile trzeba zabiegów, nagród, konkursów aby osiągnąć podobny wynik)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here